24 Mayıs 2018, Perşembe

Grup seks mahkemede bitti!

İngiltere’de John Ford isimli bir adam bebeklerine bakıcılık yapan 15 yaşındaki bir genci sevgilisiyle birlikte olmaya zorladı. Çift şimdi reşit olmayan bir çocukla grup seks yapmakla suçlanıyor.

11 Eylül 2014 Perşembe 4: 3
Grup seks mahkemede bitti!
Nicola Mason ve John Ford, ismi açıklanmayan 15 yaşındaki çocukla rızası dışında seks yapmak ve çocuğa uyuşturucu madde vermekten yargılanıyor.

Mahkemede ifade veren genvin anlattıklarına göre herşey hebeklerine bakıcılık yapan çocuk John Ford’un sevgilisi için “ona ne istersen yapabilirsin” demesi ve kadının bir anda soyunmasıyla başladı. Henüz herhangibir cinsle ilişki yaşamayan çocuk çiftin grup seks isteğini kabul etmedi.

Ancak ardından John Ford ona “bunu istemediğine göre gay olmalısın” gibi cümleler söyleyerek uyuşturucu verdi. Ford çocuğun 24 yaşındaki sevgilisi Nicola Mason ile ilişkiye girmesini izledi.

Olay gencin durumu erkek kardeşine anlatırken olanları duyan bir kadının durumu polise anlatmasıyla ortaya çıktı.Mahkemede iddiaları reddeden çift çocuğun isteği dışında ilişkiye girmediğini söyledi.

Ayrıca çiftin daha önce de benzer suçlamalar yaşadığı belirtiliyor. Ford’un sevgilisinin başka erkeklerle olmasından zevk aldığı bunu için de birçok kişiye bu teklifle gittiği iddia eiliyor. 

 
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »