26 Mayıs 2018, Cumartesi

Gülben Ergen'in Mustafa Erdoğan'a mesajı

Şarkıcı Gülben Ergen’in Erhan Çelik’le evlenmesinden sonra eski eşi Mustafa Erdoğan, “Çocuklarımın başka bir adamın evinde yaşamasını istemiyorum” açıklamasını yapmıştı.

30 Ekim 2014 Perşembe 18:54
Gülben Ergen'in Mustafa Erdoğan'a mesajı
Mustafa Erdoğan, Hafta Sonu dergisine verdiği röportajla eski eşiyle arasındaki buzları eritti. Erdoğan’ın “Ben üç çocuğumun annesiyle ilgili kötü bir şey söylemem. Ona çok şey borçluyum. Üç tane aslan gibi çocuk verdiği, iyi yetiştirdiği ve iyi anne olduğu için de teşekkür ediyorum” sözleri, Ergen’in hoşuna gitti.

Ünlü şarkıcı, dergiden o satırların fotoğrafını çekip sosyal medyadaki hesaplarında paylaştı, altına da şu notu düştü: “Çocuklarımın babası ile yaşamdaki anne ve baba duruşumuzun fotoğrafıdır bu. Benim de ona teşekkürlerim sonsuzdur; yaşamıma kattığı üç evlat ve bu saygın duruşu için.”

"Çocuklarımın başka biriyle aynı evde yaşamasını kabul edemem” açıklamasıyla gündeme gelen Mustafa Erdoğan, Hafta Sonu dergisine verdiği röportajda eski eşi Gülben Ergen’le ilgili açıklamalar yaptı. Erdoğan, “Gülben Ergen’le son dönemde aranızda yaşananlara ilişkin neler demek istersiniz?” sorusunu şöyle yanıtladı:

“Şunu demek isterim: Ben üç çocuğumun annesiyle ilgili kötü bir şey söylemem. Ona çok şey borçluyum, üç tane aslan gibi çocuk verdiği, iyi yetiştirdiği ve iyi anne olduğu için de teşekkür ediyorum.” Mustafa Erdoğan, çocukları için “Üçünün de sanatın bir dalıyla uğraşmasını isterim. Dans etmelerini çok isterim” dedi.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »