Güven Bana’da ihanete türkü

Tamer Karadağlı’nın sunumuyla ATV’de ekrana gelen Güven Bana’da ihanete türkü ile yapılan gönderme geceye damgasını vurdu.

27 Şubat 2013 Çarşamba 21:40
Güven Bana’da ihanete türkü

ATV’de Tamer Karadağlı’nın sunumu ile ekrana gelen Güven Bana yarışması dün akşam yeni bölümü ile ekrana geldi. İlginç anların yaşandığı yarışmada 12. soruda ortağı tarafından yarı yolda bırakılan yarışmacı, ihanete türkü ile gönderme yaptı.

Güven Bana yarışması dün akşam (26 Şubat 2013) coğrafya öğretmeni Ayhan Demirkaya ile Akademisyen Ayşegül Uygur Doğan’ın ortaklığı ile ekrana geldi. Akademisyen Ayşegül Uygur Doğan, yarışmanın başında 'Mahkumların İkilemi' olarak da bilinen 'Game Theory' kuramına atıfta bulunarak birbirlerine güvenmeleri gerektiğini ifade etti. Ancak bayan yarışmacı 12. soruda gerçekleştirilen yüzleşmede, ortağına ihanet ederek 20.000 TL'de butona bastı ve tek başına 20.000 TL'lik ödülün sahibi oldu.

GÜVEN BANA’DA İHANETE TÜRKÜ

Uğradığı ihanetin üzerine bir türkü hazırladığını söyleyen coğrafya öğretmeni Ayhan Demirkaya, "Ben o yare güvendim, güvendiğim dallar elimde kaldı" sözleriyle ortağına türkülü göndermede bulundu.

‘RUHUNU ŞEYTANA SATMIŞSIN’

26 Şubat’ta ekrana gelen bölümde yarı yolda bırakılmaya isyan eden Esmeray Akar, ortağı Ahmet Mustafa Gökalp’e Goethe'nin Faust adlı romanını tavsiye ederek ‘Bu yarışma insanın kendisiyle mücadelesidir ve bu mücadeleyi sen kaybettin.’ diyerek ortağının ruhunu şeytana sattığını vurgulamıştı.

OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »