28 Mayıs 2018, Pazartesi

Güzel oyuncudan şok hareket...

Bir dizide Sude karakterini canlandıran Su Kutlu, barda garsonları tekmeleyip yumruk attı. Darp edildiğini öne süren Kutlu, aşırı alkollü çıktı.

7 Nisan 2015 Salı 5:49
Güzel oyuncudan şok hareket...
Çekimleri Muğla'nın Yatağan ilçesine bağlı Bozüyük beldesinde yapılan dizide Sude karakterini canlandıran 24 yaşındaki Su Kutlu, Muğla'daki bir barda geç saatlere kadar Alkol aldı.

Saat 01.00'de işletmenin kapanma saatinin geldiği söylenen oyuncu dışarı çıkmayı reddetti. Diğer müşterilere de sataşan Kutlu bu kez masadaki içki şişesini dışarıda içmek için yanında götürmek istedi. Bunun da yasak olduğunun söylenmesi üzerine garsona tekme ve yumruk atan sanatçı dışarı çıkarılırken çalışanlara hakaret ve küfürler yağdırdı. Ardından polisi arayarak darp edildiğini öne sürdü. sağlık kontrolüne götürülen Kutlu'nun 1.99 promil alkollü olduğu tespit edildi.

KAMERALAR KAYDETTİ

Daha sonra karakola getirilen Kutlu, işletme sahipleri ve çalışanlardan şikayetçi oldu. Bunun üzerine güvenlik kameralarının kaydını inceleyen polis, Dışarı çıkmayı reddeden Su Kutlu'nun masadaki içki şişesini almak istediğini, garsona tekme ve yumruk attığını, bunun üzerine başka bir garson tarafından dışarı çıkarıldığını saptadı.

Kendilerine iftira atıldığı gerekçesiyle Kutlu'dan şikayetçi olan işletme sahipleri "Burası 40 yıllık işletme. Burada kavga gürültü olmaz. Biz kendisine gerekli izahatı yaptık ama alkolün de etkisiyle kontrolden çıktı. Görüntüler de bizi doğruluyor" diye konuştu.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »