Hababam sınıfı Kalem Şakir kimdir? İşte Kalem Şakir kim detayları

Hababam sınıfı Kalem Şakir kimdir? İşte Kalem Şakir kim detayları burada.İşte Hababam sınıfı Kalem Şakir kimdir? Unutulmaz Hababam Sınıfı filmlerinin "Kalem Şakir"i ...

7 Şubat 2014 Cuma 1:41
Hababam sınıfı Kalem Şakir kimdir? İşte Kalem Şakir kim detayları
Ekranların en çok izlenen evlilik programı Esra Erol'a dün sürpriz bir isim katıldı. Unutulmaz Hababam Sınıfı filmlerinin "Kalem Şakir"i bu kez  izdivaç yapabilmek için ekrandaydı... 

Programa kriterlerine uygun bir eş aramak için katılan Tayfun Akalın (Kalem Şakir), eş adayının fazla şişman veya zayıf olmasını istemediğini söyledi. Balık eti ve yüzüne bakılır güzel bir hanım olmasını istediğini  söyleyen Akalın, “Gezmeyi, seyahati ve hayvanları seven bir karaktere sahip olmalı” şartını getirdi. 
56 yaşında olduğunı ve bir evlilik yaptığını anlatatak sözlerine devam eden Tayfun Akalın, yaşadığı zor günlerden bahsetti. Tayfun bey, çocukları ile 20 yıldır görüşmediğini dile getirdi. 

Tayfun bey'i programında ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Esra Erol, Tayfun Akalın'ı locaya uğurladı. Bakalım Tayfun Akalın gönlüne göre birini program aracılığıyla bulabilecek mi?

OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »