Hagi'ye servet gibi teklif

Galatasaray ve Romanya'nın efsane oyuncusu Gheorghe Hagi'ye, ismi açıklanmayan bir Katar kulübünden yıllık 3 milyon Euro'luk transfer teklifi geldiği ileri sürüldü

30 Mayıs 2014 Cuma 21:12
Hagi'ye servet gibi teklif
Galatasaray’ın efsane futbolcusu ve eski çalıştırıcısı Gheorghe Hagi, teknik adamlık kariyerinde başarılar yakalayamasa da yine de pek çok kulübü peşinden koşturuyor.

İsmi Türkiye’den takımların yanında Romanya Milli Takımı ve Steau Bükreş ile anılan Rumen teknik adama son olarak Arap takımları kancayı taktı.

Rumen basınında yer alan haberlere göre bir önemli Arap ekibi, ünlü futbol adamını takımlarının başına getirmek için kesenin ağzını açtı. İsmi açıklanmayan ekibin Hagi’ye yıllık 3 milyon Euro gibi çılgın bir teklifte bulunduğu bildirildi.

KATAR İMAJ PEŞİNDE

Bu takımın Katar ekibi olduğu ise iddia olarak lanse edildi. Şike ve rüşvet soruşturması, yaz-kış tartışması ve stat inşaatlarında işçilerin kötü koşulları derken son zamanlarda imajı oldukça bozulan Katar’ın, 2022 Dünya Kupası ev sahipliği sürecinde prestijini tekrar kazanma arayışında olduğu ve bu bağlamda imajını düzeltecek önemli futbol yüzlerini ülkeye getirme arayışı içerisine girdiği ifade edildi.

Skorer

Son olarak 2011’de Galatasaray’ı çalıştıran Hagi, senenin başında Romanya Milli Takımı, geçtiğimiz günlerde ise Steaua Bükreş’ten gelen teklifleri geri çevirmişti.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »