Hakan Şükür'den kaçırılan çocuklarla ilgili açıklama

Hakan Şükür, ''Dershanelerin kapatılmasının PKK'ya zemin hazırlayacağını vurguladım'' dedi.

30 Mayıs 2014 Cuma 19: 2
Hakan Şükür'den kaçırılan çocuklarla ilgili açıklama
AK Parti'den istifa eden İstanbul Bağımsız Milletvekili Hakan Şükür, Twitter'dan dershanelerin kapatılması ve PKK'nın kaçırdığı çocuklarla ilgili açıklama yaparak şu ifadeleri kullandı:

Ak Parti'den istifa sürecimde, Doğu ve Güneydoğu'da dershanelerin kapanmasının terör örgütü PKK'ya zemin hazırlayacağını ısrarla vurguladım.

Gelinen noktada iki yıl da PKK'nın dağa kaçırdığı çocuk sayısı (Emniyet raporlarına göre) 2350'ye ulaşmış. Yüzde 70'i ise 13-16 yaş aralığı.

AK Parti Milletvekili A.Sefer 'bir sınıfın tamamı dağa kaçırıldı' demiş. Oysa olacakları aylar önce dile getirdik diye saldırıya uğramıştık.

Ayrıca "pikniğe giden çocuklar kaçırıldı" deyip olayları örten bazı medya bugün PKK'yı ismen hedef almaya başladı. Dünden bugüne ne değişti?

PKK ile yeni bir hesap mı yapılıyor? Ya masada kağıtlar yeniden dağıtılıyor, ya masa dağılıyor, ya da masa yeni bir kazanana hazırlanıyor!

Unutmayın..! Eğitim kurumları Doğu ve Güneydoğu'da barış ve huzur için bir can damarıdır. O damarı keserseniz bir nesli daha kaybedersiniz.

Son olarak ülkemin çocuklarını kullanıp Cumhurbaşkanlığı seçimleri için hesabı olanlar varsa da Cuma hürmetine Rabbim hesaplarını bozsun.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »