24 Mayıs 2018, Perşembe

Halilhodzic'in hedefindeki 3 isim

3-1'lik Augsburg mağlubiyetinden sonra transfer isteğini tekrarlayan Vahid Halilhodzic'in listesindeki üç isim belli oldu

5 Ağustos 2014 Salı 16:26
Halilhodzic'in hedefindeki 3 isim
Trabzonspor'un teknik direktörü Vahid Halilhodzic'in transferlerle ilgili sert ve keskin söylemleri gündeme bomba gibi düşerken, Boşnak hocanın alınmasını istediği futbolcular da ortaya çıkmaya başladı.

Kurt çalıştırıcı, Afrika Uluslar Kupası'ndan tanıdığı Galatasaraylı Amrabat ile Yekta ve Eskişehirsporlu Erkan Zengin'in kadroya dahil edilmesini talep etti.

Amrabat'la ilgili referansı kendi verilerine göre belirleyen Halilhodzic'i, Yekta ve Erkan konusunda ise yardımcısı Fatih Kavlak ikna etti.

Her iki ismin de son derece kaliteli ve katkı yapacak futbolcular olduklarını doğrultusunda ısrarcı olan Kavlak'a güvenen Halilhodzic bu 3 futbolcunun transferiyle ilgili gereken tüm çabanın gösterilmesi yönünde görüş bildirdi.

Boşnak hocanın talebi sonrasında bu futbolcular için transfer komitesinin harekete geçtiği, Galatasaray ve Eskişehirspor yönetimi ile temas kurduğu dile getirildi.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »