21 Haziran 2018, Perşembe

Hami Mandıralı belirsizliği sürüyor

Trabzonspor, Teknik Direktör Hami Mandıralı ile devam edip etmeme kararını önümüzdeki günlerde verecek

30 Mayıs 2014 Cuma 18:38
Hami Mandıralı belirsizliği sürüyor
Spor Toto Süper Lig’i 53 puanla 4′üncü sırada tamamlayarak UEFA Avrupa Ligi’ne play-off’tan itibaren katılma hakkı kazanan Trabzonspor’da, teknik sorumlu Hami Mandıralı’nın göreve devam edip etmeyeceği konusunda belirsizlik sürüyor.

Trabzonspor Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Yakup Aslan, Hami Mandıralı’nın Trabzonspor için çok önemli bir değer olduğunu ifade ederek, “Hocamız görev aldığı sürece çok başarılı çalışmalar gerçekleştirdi” dedi.

"DÜNYA ÇAPINDA HOCA GETİRECEĞİZ"

Teknik direktör konusunda kulüp olarak çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Aslan, şöyle devam etti: “Hami Mandıralı ile devam edip etmeyeceğimiz en kısa sürede netlik kazanacak. Hami hoca ile devam etmezsek çok kariyerli, dünya çapında tanınan teknik direktörü Trabzon’a getireceğiz. Amacımız Trabzonspor’u önümüzdeki sezon şampiyon yapmak. Bunun için de gerek transfer gerekse teknik direktör çalışmalarımız büyük bir titizlikle sürüyor.”

Bu arada, Trabzonspor’un yarın divan kurulu toplantısının yapılacağı, teknik direktör konusunun bugün olmazsa yarın büyük ihtimalle burada netlik kazanacağı belirtildi.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »