Hamile kadın böyle atladı

Zeytinburnu'ndaki patlama sonrası balkondan atlayan hamile kadın saniye saniye görüntülendi.

12 Temmuz 2014 Cumartesi 22:26
Hamile kadın böyle atladı
Zeytinburnu'nda Beştelsiz Mahallesi'nde 4 katlı bir binada meydana gelen patlama sonrası mahsur kalan 8,5 aylık hamile Ayşe Akıllı evinin balkonundan atladı. O anlar amatör bir kamera tarafından da saniye saniye görüntülendi. Hamile kadın vatandaşlar tarafından tutulan brandaya atlıyor.

-- VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN --

HAMİLE KADIN VE BEBEĞİNİN DURUMU İYİ


Patlama sırasında yaralanarak tedavi altına alınan ve birkaç gün daha hastanede müşahede altında kalacağı bilgisi verilen 8,5 aylık hamile hostes Ayşe Akıllı(28) ve bebeğinin durumunun ise iyi olduğu öğrenildi.
 

OLAY ANINDA İNTERNET KAFEDEYDİ


Taburcu olan Yunus Pazarcık ise olay sırasında bir internet kafede olduğunu belirterek “Her şey çok kısa bir süre içerisinde oldu. Patlamanın şiddeti çok yüksekti. Ne olduğunu anlamadık, her şey çok kısa bir süre içersinde gelişti. Küt diye bir ses geldi, camlar falan patladı ve her şey üzerimize geldi" diye konuştu.
 

DOKTOR: HAYATİ TEHLİKELERİ YOK


Hastanenin acil bölümü hekimi doktor Türkan Kasabalı, ilk etapta hastaneye gelen 4 yaralının olduğunu söyleyerek, “Bir tanesinin durumu daha ağırdı onu Samatya'daki hastaneye sevk etmek durumunda kaldık. Diğer hastaların zaten hepsine müdahale ettik. Hiçbirinin hayati tehlikesi yok" dedi. Yaralı hamile kadının durumu hakkında ise, "Şuan için görünen herhangi bir sıkıntısı yok ama gözetim altında tutuyoruz. Hayati riski yok "diye konuştu.

İbrahim AKTÜRK- Arzu KAYA/ İSTANBUL DHA
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »