18 Haziran 2018, Pazartesi

Hamza Hamzaoğlu'dan tepki çeken Sneijder yorumu

TRT’de Hollanda ile Meksika arasında oynanan Dünya Kupası son 16 turu maçının yorumlayan Hamza Hamzaoğlu, Wesley Sneijder tepki çeken ifadeler kullandı

30 Haziran 2014 Pazartesi 17: 5
Hamza Hamzaoğlu'dan tepki çeken Sneijder yorumu
TRT’de Hollanda ile Meksika arasında oynanan Dünya Kupası son 16 turu maçının yorumlayan Hamza Hamzaoğlu, su molası sırasından Wesley Sneijder hakkında konuştu.
 
Hamzaoğlu, Sneijder'in Türk futbolcular pas yaparken çok düşünüyor açıklamalarına şöyle cevap verdi:
 
"Tabii ki Hollanda'nın altyapısı hepimiz tarafından biliniyor, ekol oldular. Yıllardan beri de futbol ihraç ediyorlar dünyaya. bizim oyuncularımız belki onlar kadar teknik anlamda yeterli olmayabilir yani bu söyledikleri eğitim anlamında yeterli olmayabilir ama bizim oyuncularımızın en azından aldığı parayı hak eden bir davranışları var. Bunu unutmamak lazım.

Zaten onlar bu eğitimi aldıkları için ülkemize geliyorlar ve bizim oyuncularımızdan 3-4 kat fazla para veriliyor ama o parayı hak etmek için acaba gerçekten gereğini yerine getiriyorlar mı bunu da onların düşünmesi lazım.

Galatasaray'da Hollanda'daki kadar koşuyo mu acaba? Yani burada koşuyor, adam kovalıyor, basıyor, pres yapıyor, savunmaya geliyor. ama Galatasaray'da sadece ayağına top geldiğinde oynuyor. Yani bunları da düşünmek lazım konuşurken. Her şey bu kadar basit değil."

 
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »