26 Mayıs 2018, Cumartesi

Hatipoğlu'nu ağlatan soru!

Nihat Hatipoğlu'nun sahur programına banaanne ve dedesi ile katılan küçük bir çocuk Hatipoğlu'na, 'Hocam annem beni 2,5 yaşındayken bırakıp gitmiş, bunun günahı nedir?' diye sordu. Hatipoğlu yürek burkan soruya cevap verirken konuklar da gözyaşlarını tutamadı.

26 Temmuz 2014 Cumartesi 3: 0
Hatipoğlu'nu ağlatan soru!

Hatipoğlu, çocuğa kiminle kaldığını sordu, ardından şunları söyledi: "Ninenin, dedenin ellerinizden öpüyorum. Allah sizden razı olsun. Ama bir ana evladını 2.5 yaşında bırakmamalı. Benim bildiğim ana bırakmaz. Hiçbir şey... Kocadan ayrılabilirsin, sevmeyebilirsin, kavga edebilirsin, ama çocuğunu nasıl bırakırsın. 2 güzel insan var. Bu çocuğa babalık, analık yapmışlar. Ya olmasalardı, kim bu çocuğu koruyacaktı. Allah muhafaza, bu çocuklar uyuşturucu kullanmazlar mı? Köprü altlarında yaşayan çocuklar hep aile dramını yaşamış çocuklar değil mi?
 
BÜYÜK BİR GÜNAH AMA...
 

Delikanlı, o büyük günahtır. Ama sen o günahı, anneciğinin yaptığı yanlışı unut. Senin yanında çok güzel bir deden var, ninen var. Onları hep sev. Ellerini kaldırdığında, "Allah'ım dedeme ve nineme bana yaptıkları iyiliğin karşılığında sen de onlara Merhamet et" dedi. Hiç merak etme, seni Allah koruyacak, korumuş zaten. Vesile etmiş. Eli öpülecek iki güzel insanı da Allah ahırette koruyacaktır" diye konuştu.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »