Hava Kuvvetleri'nden son açıklama

Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Abidin Ünal, "Biz Genelkurmay Başkanımız ile mutlak itaat ve büyük bir uyum içerisinde, gece gündüz demeden yoğun bir gayretle, içimizde ur haline gelmiş olan illegal çete mensubu terörist hainleri (FETÖ) temizleme çalışmalarımızı büyük bir kararlılık, azim, inanç ve el birliğiyle yürütmekteyiz. Hiç kimsenin bu konuda en ufak bir şüphesi olmamalıdır" dedi.

24 Temmuz 2016 Pazar 15:10
Hava Kuvvetleri'nden son açıklama
Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Abidin Ünal, açıklama yaptı. Ünal açıklamasında bazı basın yayın organlarında kamuoyunu yanıltıcı haberlerin yer aldığını belirtti. "Hava Kuvvetleri olarak kendi içimizde yaptığım bir konuşma maksatlı olarak ve çarpıtılarak basına yansıtılmıştır." ifadesini kullanan Orgeneral Ünal, söz konusu haberleri gerçek dışı olarak nitelendirdi.

FETÖ'YÜ TEMİZLEME ÇALIŞMALARIMIZI BÜYÜK BİR KARARLILIKLA YÜRÜTMEKTEYİZ

Orgeneral Ünal, "Biz GenelkurmayBaşkanımız ile mutlak itaat ve büyük bir uyum içerisinde, gece gündüz demeden yoğun bir gayretle, içimizde ur haline gelmiş olan illegal çete mensubu terörist hainleri (FETÖ) temizleme çalışmalarımızı büyük bir kararlılık, azim, inanç ve el birliğiyle yürütmekteyiz. Hiç kimsenin bu konuda en ufak bir şüphesi olmamalıdır." diye konuştu.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »