23 Haziran 2018, Cumartesi

Hayatının şokunu yaşadı

Bursa’da, 32 yaşındaki T.T., hırsızlık amacıyla evine girdiği akrabası 22 yaşındaki Neşe D.’yi, üzerine battaniye attıktan sonra bazaya kapatmaya çalıştı. Genç kızın çığlıkları üzerine paniğe kapılıp, aldığı 300 lira ve bir altın yüzük ile kaçan T.T., polis tarafından yakalandıktan sonra çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

4 Aralık 2014 Perşembe 2: 7
Hayatının şokunu yaşadı
Olay Bursa’nın merkez Yıldırım İlçesi Bağlaraltı Mahallesi’nde önceki gün akşam saatlerinde meydana geldi. T.T., hırsızlık için uzaktan akrabası olan konfeksiyonda çalışan Neşe D.’nin evine girdi.
 
ÜZERİNE BATTANİYE ATTI, BAZAYA KAPATMAYA KALKTI
 
Evde değerli eşya arayan T.T., bu sırada işten dönen Neşe D.’nin üzerine, kendisini tanımaması için yatak odasından aldığı battaniyeyi attı. T.T., yüzünü kapattığı Neşe D.’yi daha sonra bazaya kapatmak istedi. T.T., genç kızın bağırıp yardım istemesi üzerine paniğe kapılıp, aldığı 300 lira ve bir altın yüzük ile kaçtı. 
 
Şikayet üzerine eve gelen polisler,  sokak girişindeki güvenlik kameralarından, evden koşarak kaçan kişinin Neşe D.’nin akrabası olan T.T. olduğunu tesbit etti.  Polis, bir süre sonra T.T.’yi yakaladı. Suçunu kabul eden şüpheli, çıkartıldığı mahkemece tutuklandı.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »