21 Mayıs 2018, Pazartesi

Herkes bu plakanın peşinde

İnternet ortamında satışa çıkan özel plakaların fiyatları dudak uçuklattı. İşte satışa çıkan son plaka ve istenilen rakam...

20 Kasım 2014 Perşembe 3:30
Herkes bu plakanın peşinde
AK Parti plakası sahibini zengin ediyor. Piyasa değeri 7 bin ile 8 bin lira arası değişen 1991 model Doğan, plakasının 06 AKP olması nedeniyle 300 bin TL'ye satışa çıktı.İnternet ortamında satışa çıkan özel plakaların fiyatları dudak uçuklatıyor. Özellikle plakalarında siyasi partilerin baş harflerini taşıyan araçlar değerinin çok üzerinde satılıyor.

Türkiye Gazetesi'nin haberine göre, araç sahibi yakını Harun Çağlıyan, aracın çok eskiden alındığını satmaya karar verdikten sonra AKP plakası olduğundan 300 bin TL'ye satışa çıkardıklarını belirtti. İnternette satışa koydukları ilk gün 47 kişinin aradığını belirten Çağlıyan, 3 günde toplam 100- 150 kişinin aradığını söyledi.Satışı 300 bin TL'den yaptıklarını kaydeden Çağlıyan, "Her gün telefonla aranıyoruz. Özellikle bürokratlardan çok arayan var. Şu an en yüksek 240 bin TL'ye kadar teklif geldi.

Pazartesi gününe kadar en yüksek kim teklif verirse ona satmayı planlıyoruz" dedi. İlanı görüp arayanlar dışında tehdit telefonlarının da geldiğini ifade eden Çağlıyan, "Partiye düşman olan kişilerden de tehditler geliyor. Aracı yakarız diye tehdit ediyorlar" şeklinde konuştu.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »