Hıncal Uluç; Aldıkları en iyi karar

Galatasaray'ın basketbolda aldığı tarihi kararı değerlendiren Hıncal Uluç, "Bence Ünal Aysal ve yönetim bütün günahlarını affettirdi. Bugüne kadar aldıkları en iyi karardır" diye konuştu

18 Haziran 2014 Çarşamba 20:23
Hıncal Uluç; Aldıkları en iyi karar
Spor yazarı Hıncal Uluç, Galatasaray’ın Fenerbahçe maçına çıkmama kararına destek verdi. NTV Spor’a konuşan Uluç, sarı-kırmızılı kulübün tüm basketbol faaliyetlerini de kapatması gerektiğini savundu.

Uluç, “Bir spor yazarı olarak değil, Galatasaray taraftarı olarak düşüncemi söylüyorum. Bence Ünal Aysal ve yönetim bütün günahlarını affettirdi. Bugüne kadar aldıkları en iyi karardır. Federasyonun yaptığı bunca haksızlığa karşı Galatasaray’ın başvuracağı yer FIBA. FIBA’nın başında da Turgay Demirel var. Hakkımızı arayacağız deniyor. Nerede arayacaksın, kimi kime şikayet edeceksin? Türkiye’de böyle bir spor teşkilatı var. Dışarıdaki teşkilatın başında da Turgay Demirel varken, Galatasaray’ın basketbol oynaması, basketbola para ayırması, zaman ayırması kadar ziyan bir şey yok” dedi.

Ligden çekilme kararını da yerden göğe kadar desteklediğini vurgulayan Hıncal Uluç, minikler de dahil hiçbir Galatasaraylı sporcunun basketbol adına sahaya çıkmamasını ve Galatasaray’ın basketbol branşını kapatması gerektiğini söyledi.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »