Hugh Jackman İstanbul‘a geliyor

Hollywood'un gözde isimlerinden Hugh Jackman İstanbul'a geliyor. Sosyal Medya'da Türk hayranlarına seslenen Hugh Jackman, Türk yemekleri için sabırsızlandığını söyledi. Peki Hugh Jackman neden Türkiye'ye geliyor ?

10 Şubat 2015 Salı 6:21
Hugh Jackman İstanbul‘a geliyor
Hollywood'un gözde isimlerinden Hugh Jackman Türkiye'ye geliyor. Sosyal medya hesabından Türk hayranlarına seslenen Hugh Jackman 17- 18- 19- 20 Mart tarihlerinde Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde hayranlarıyla buluşacak. 

Gelmeden önce Türkiye’deki hayranlarına seslenen Jackman, Türk yemeklerini çok sevdiğini, diyette olmasına rağmen beslenme uzmanının önerisine göre herşeyi denemek için sabırsızlandığını söyledi.Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde 17-20 Mart'ta hayranlarıyla buluşacak sanatçıya,İstanbul gösterisinde 30 kişilik orkestra ile dansçılar eşlik edecek.

"An Evening with Hugh Jackman" isimli gösterisiyle Türk hayranlarının karşısına çıkacak olan Jackman, Broadway'de seslendirdiği "Singin in the Rain" ve "Guys and Dolls" gibi klasikleşmiş müzikallerden yorumlara da yer verecek.
 
Hollywood ve Broadway’in ünlü yıldızı, beyazperdede olduğu kadar sosyal medyada da bir numara. Hugh Jackman’ın Instagram’da 1.3 milyon, Twitter’da ise 4.8 milyonun üzerinde takipçisi bulunuyor. Geçtiğimiz aylarda meydana gelen iCloud’da ünlü hesaplarının hack’lenmesi krizinden de nasibini alan Hugh Jackman burada, kadın hayranlarının istilasına uğradı. Ünlü yıldızın cep telefonu numarasına ulaşan özellikle Türk kadın hayranları bu olaydan faydalanarak Hugh Jackman’a yüzlerce mesaj gönderdiler. 


Dev müzikal performans!
Hugh Jackman İstanbul’daki performansında 30 kişilik orkestra ve dançıları ile sahne alacak. Sanatçı, Broadway’de seslendirdiği ‘Singin’ in the Rain’ ve ‘Guys and Dolls’ gibi klasik olmuş müzikallerden yorumlara da yer vereceği ‘An Evening with Hugh Jackman’ gösterisi ile 
17 – 20 Mart tarihlerinde Türkiye’deki hayranlarıyla buluşacak. Sezonun bomba isimlerinden biri olan Hugh Jackman’ın bu muhteşem şovunu kaçırmayın! 
 
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »