Hükümet'ten Ankara'daki saldırı ile ilgili ilk yorum

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik ve Adalet Bakanı Bekir Bozdağ Ankara'daki saldırı ile ilgili açıklamalar yaptı.

17 Şubat 2016 Çarşamba 19:51
Hükümet'ten Ankara'daki saldırı ile ilgili ilk yorum
Başbakan yardımcısı ve Ak Parti sözcüsü Ömer Çelik:  Terör Ankara'da alçakça saldırdı. Lanetliyoruz bu saldırıyı.. Vatandaşlarımızın en yoğun olduğu bölgelerden birinde bu saldırının gerçekleşmesi terörün alçaklığını ve hainliğini bir kere daha gösteriyor. Bu saldırılarda oluşan kayıplarımızdan çok acı duyuyoruz. Ama mücadele kararlılığımız daha da artıyor. Ülkemizi terörün teslim almasına müsaade etmeyeceğiz. Hep birlikte karşı duracağız. Gün, "ben Türkiye'yim" deme günüdür. Terör dehşet ortamı oluşturmak istiyor. Başta medyamızın yayınları olmak üzere hepimiz terörün dehşetin yaymasını engellemeliyiz. "Ben Türkiye'yim" diyerek bu lanetli terör eylemine karşı birbirimize daha çok kenetleneceğiz

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ Ankara'daki patlama ile ilgili sosyal medya üzerinden bir açıklama yaptı.

Bekir Bozdağ açıklamasında "Ankara'daki terör saldırısında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar dilerim. Ankara'daki terör saldırısında vefat eden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet;ailelerine,yakınlarına ve milletimize başsağlığı/sabır dilerim. Ankara'da yapılan terör saldırısını,saldıranları,saldırtanları şiddetle kınıyor, her türlü terörü ve terör saldırısını lanetliyorum." dedi.

OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »