23 Mayıs 2018, Çarşamba

İbrahim Erkal'ın beyin ölümü gerçekleşti!

İhlas Haber Ajansı ve İbrahim Erkal'ın resmi Facebook hesabı, ünlü sanatçının tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdiğini duyurdu. Hastaneden yapılan açıklamada ise İbrahim Erkal'ın beyin ölümünün gerçekleştiği, yaşam destek ünitesine bağlı olarak kalp ve diğer organlarının hayati fonksiyonlarının devam ettirildiği bildirildi.

9 Mayıs 2017 Salı 18:10
İbrahim Erkal'ın beyin ölümü gerçekleşti!
Günlerdir yoğun bakımda tedavi gören İbrahim Erkal'dan üzücü haber geldi. Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi gören 50 yaşındaki sanatçının beyin ölümü gerçekleşti.

HASTANEDEN AÇIKLAMA  

İbrahim Erkal'ın tedavisinin gerçekleştirildiği Ümraniye Eğitim ve Araştırma  Hastanesi'nin Yöneticisi Doç. Dr. Necdet Sağlam, yoğun bakım ünitesinde tedavisi devam eden sanatçının, bugün yapılan tetkikler sonucunda beyin ölümünün gerçekleştiğinin tespit edildiğini söyledi.

Doç. Dr. Sağlam, "İbrahim Erkal'ın bugün yapılan tetkiklerinde beyin ölümünün gerçekleştiği tespit edildi. Erkal'ın yaşam destek ünitesine bağlı olarak kalp ve diğer organlarının hayati fonksiyonları devam ettiriliyor" dedi.

İBRAHİM ERKAL'IN RESMİ FACEBOOK HESABINDAN YAPILAN AÇIKLAMA


İhlas Haber Ajansı da Erkal'ın resmi hesabını kaynak göstererek ünlü sanatçının hayatını kaybettiğini duyurdu. Kötü haberi alan sevenleri hastaneye koştu. 

 
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »