İbrahim Erkal'ın sağlık durumuyla ilgili açıklama

Beyin kanaması geçiren ve günlerdir yoğun bakımda tutulan sanatçı İbrahim Erkal'in sağlık durumunda hiçbir olumlu gelişme yaşanmazken tansiyon ve nabız gibi hayati fonksiyonlarının düzensiz olduğu açıklandı.

1 Mayıs 2017 Pazartesi 21:12
İbrahim Erkal'ın sağlık durumuyla ilgili açıklama
18 gündür yoğun bakımda tedavisi süren İbrahim Erkal’dan iyi haber gelmemesi hem ailesini hem de hayranlarını üzüntüye boğuyor. İbrahim Erkal, ailesinin talebi üzerine ileri tetkik ve tedavilerinin yapılabilmesi amacıyla önceki gün sabah saatlerinde bulunduğu özel hastaneden alınarak Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesine getirildi.

TANSİYON VE NABIZ DÜZENSİZ 

Erkal’ın, nakil sonrasında yapılan ilk değerlendirmesinde bilincinin kapalı, tansiyon ve nabız gibi hayati fonksiyonlarının düzensiz olduğu tespit edildi. Erkal’ın durumunda geçen 2 gün içinde değişme olmadı. Sanatçının sağlık durumu sonucu medikal tedavisinin yoğun bakım şartlarında sürdürülmesine karar verilirken, şu an için ek bir cerrahi girişim planlamasının bulunmadığı ve İbrahim Erkal’ın yakınlarının da konuya ilişkin bilgilendirildiği öğrenildi.
 
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »