İbrahim Tatlıses yeni albümüyle sahnelere dönüyor

Yaklaşık 2.5 yıl önce uğradığı silahlı saldırı nedeniyle sahnelerden uzak kalan İbrahim Tatlıses, hayranlarına müjdeyi verdi

28 Haziran 2013 Cuma 18: 2
İbrahim Tatlıses yeni albümüyle sahnelere dönüyor

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, Erbil Uluslararası Konut Fuarı’nın açılışına katıldı. Burada, Zaho'da inşa edeceği bin 628 konutluk projesinin tanıtımını da gerçekleştiren ünlü sanatçı Yarım ismini vereceği albümünün üç ay sonra piyasaya sunulacağını ve ilk konserini de Erbil’de vereceğini söyledi.

Erbil Uluslararası Konut Fuarı'nın açılışı, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (İKBY) hükümet Sözcüsü Sefin Dizai, Erbil Valisi Nevzat Hadi ve sanatçı İbrahim Tatlıses tarafından yapıldı.

İlk defa göğsünü gere gere bir projeye el attığını söyleyen İbrahim Tatlıses, "Bugüne kadar yaptığım işleri, ağzıma bile almak istemiyorum. Çünkü resmen kullanıldım, aldatıldım. Yapılan projelerde imzam vardı ama kendim yoktum. Bir adam, sürekli beni kandırdı. Adam yalancının teki çıktı. Ben vurulduktan sonra sevenlerimi kullandı. Bana bir yardımı dokunmadı. Herkes o kişiyi tanıyor, kim olduğunu, ne olduğunu biliyor" dedi.

“KASETİM ÜÇ AY SONRA”

İbrahim Tatlıses, ne zaman konser vereceğiyle ilgili soruya, "İlk konserimi Erbil'de vereceğim. Ama burada öyle geniş bir yer yok. Çünkü yüz binlerce insan gelecek. Devleti de zora sokarız. Koruma, güvenlik çok zor bir olay" yanıtını verdi

OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »