24 Mayıs 2018, Perşembe

İnegöl'de vahşet!

3 aydır kayıp olan akıl hastası 56 yaşındaki Hayrettin Bayram'ın cesedi, başı gövdesinden ayrılmış halde bir tarlada bulundu

28 Haziran 2014 Cumartesi 16:45
İnegöl'de vahşet!
Bursa'nın İnegöl ilçesinde bir tarlada başı kopmuş erkek cesedi bulundu. Cesedin 3 aydır kayıp olan 56 yaşındaki Hayrettin Bayram'a ait olduğu öğrenildi. Bayram'ın başının yabani hayvanlar tarafından koparıldığı belirlendi.

Dün saat 20:30'da Hamzabey Mahallesi Boğazköy Barajının yakınlarında tarlada çalışan mahalle sakinleri kafası kopmuş bir erkek cesedi gördü. Mahalleli durumu hemen jandarmaya haber verdi. Jandarma ekiplerinin olay yerinde yaptıkları ilk incelemenin ardından, cesedin 3 aydır kayıp olan ve akıl hastası olduğu öğrenilen 56 yaşındaki Hayrettin Bayram'a ait olduğu tespit edildi. Bayram'ın başı, vücudundan 15 metre ilerisinde bulundu. Bayram'ın başının yabani hayvanlar tarafından koparıldığı belirlendi.

Olay yerinde yapılan incelemenin ardından Bayram'ın cesedi İnegöl Devlet Hastanesi Morgu'na kaldırıldı. 

Öte yandan Hayrettin Bayram, geçtiğimiz 21 nisan tarihinde koltuk üzerinde unuttuğu sigara yüzünden ikamet ettiği evde yangın çıkmış, apartman sakinleri Bayram'a tepki göstermişlerdi.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Seyfettin ARAS/İNEGÖL(Bursa)DHA
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »