İngiliz rehine Henning öldürüldü!

IŞİD (Irak Şam İslam Devleti) terör örgütü, İngiliz rehine Alan Henning'in öldürülmesine ilişkin bir video yayınladı. Video paylaşım sitelerine yüklenen görüntüde, Henning'in bir IŞİD militanı tarafından başının kesildiği görülüyor.

4 Ekim 2014 Cumartesi 16: 1
İngiliz rehine Henning öldürüldü!
IŞİD (Irak Şam İslam Devleti) terör örgütü, İngiliz rehine Alan Henning'in öldürülmesine ilişkin bir video yayınladı. Video paylaşım sitelerine yüklenen görüntüde, Henning'in bir IŞİD militanı tarafından başının kesildiği görülüyor.
Örgüt geçen ay İngiliz rehine David Haines'in başını kestiği bir video yayımlamış ve videonun sonunda David Haines'i göstererek, öldürmekle tehdit etmişti.

IŞİD, AMERİKALI REHİNE PETER EDWARD'I ÖLDÜRECEKLERİ TEHDİDİNDE BULUNDU
Terör örgütü Irak Şam İslam Devleti (IŞİD), İngiliz rehine Alan Henning'in kafasını keserek öldürdü. Örgüt tarafından yayınlanan Amerika ve müttefiklerine bir mesaj daha adlı video kaydında, maskeli bir kişi tarafından tutulan İngiliz rehine Alan Henning diz çökmüş vaziyette, "Parlamento'muzun aldığı IŞİD'i vurma kararının cezasını ben çekeceğim çünkü normal bir İngiliz vatandaşıyım" dediği görülüyor.
Görüntülerin devamında Henning'in yanında duran maskeli kişi ise İngiltere Başbakanı David Cameron'a, "Henning'in kanı senin elindedir ey Cameron, Alan Henning'de kafası kesilerek öldürülecek, ama onun kanı İngiliz Parlamentosu elindedir" diye sesleniyor ve sonra Henning'in kafasını kesiyor.
Yüzü maskeli terörist ayrıca videoda, Obama'nın IŞİD'e karşı hava saldırılarını sonlandırmaması durumunda, ABD vatandaşı olan Peter Edward isimli rehineyi öldürecekleri tehdidinde bulunuyor.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »