26 Eylül 2018, Çarşamba

İrem Derici hakkında hastaneden flaş açıklama!

Salı gününden bu yana Acıbadem Fulya Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesi’nde tedavi altında bulunan İrem Derici’nin son sağlık durumuyla ilgili sevindiren açıklama geldi.

20 Eylül 2017 Çarşamba 18: 9
İrem Derici hakkında hastaneden flaş açıklama!
Acıbadem Fulya Hastanesi  Başhekimi Prof. Dr. Baran: - "İrem Hanım'ın durumu geldiği güne göre daha iyi.  Basında okuyorum, 'böbrekleri bitti falan' böyle bir durum yok" - "Bir kaç gün  yoğun bakımda kalacak, değerlerinin yerine oturması için. Tüm organları şu anda  iyi görünüyor"

Acıbadem Fulya Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Reha  Baran, şarkıcı İrem Derici'nin sağlık durumuna ilişkin, "İrem Hanım'ın durumu  geldiği güne göre daha iyi. Basında okuyorum, 'böbrekleri bitti falan' böyle bir  durum yok. Bir kaç gün yoğun bakımda kalacak, değerlerin yerine oturması için.  Tüm organlar şu anda iyi görünüyor." dedi. 

Derici'nin sağlık durumuna ilişkin gazetecilere açıklama yapan Baran,  Derici'yi iki gün önce hastaneye transfer ettiklerini, geldiği güne göre  Derici'nin durumunun iyiye gittiğini söyledi.

"ŞU AN BİLİNCİ AÇIK, BİZİMLE SOHBET EDİYOR!"

Derici'nin şu anda yoğun bakım takibinde bulunduğunu belirten Baran,  şöyle konuştu:"İrem Hanım'ın durumu geldiği güne göre daha iyi. Şu an bilinci açık,  bizimle sohbet edebiliyor, gazete okuyabiliyor. Yoğun bakıma alma sebebimiz şu  şekilde oldu, kendisi bir hafta önce bağırsak enfeksiyonu, idrar yolu enfeksiyonu  şüphesiyle başka bir hastanede tedavi altına alındı. O dönemde sıvı kaybı olmuş  hastamızda, sıvılar verilmiş. Normalde vücut metabolizması sıvı dengesizliğini  yerine koyması gerekirken hastamızda dengesiz gitmiş. Bundan dolayı solunum  sıkıntısı olmuş. Vücuda yeterinde oksijen gitmediği için, yoğun bakıma alındı.  Tüm organları şu anda iyi görünüyor. Basında okuyorum, 'böbrekleri bitti falan'  böyle bir durum yok. Gayet güzel çalışıyor böbrekleri. Bir kaç gün yoğun bakımda  kalacak, değerlerin yerine oturması için."

YANLIŞ TEDAVİ VE KALPTE SIKINTI YOK!

Başhekim Baran, "Önceki hastanede yanlış tedavi mi uygulandı?"  şeklindeki soru üzerine, "Hayır öyle bir şey yok. Orada yeteri kadar sıvı  verilmiş ama bazı hastalarda sıvıyı atma sıkıntılı olabiliyor. Ayrıca hastamız da  kendisi geldi.Kalp ile ilgili bir sıkıntı yok. Kalp çarpıntısı oksijen düştüğü  zaman herkeste olur. Şu anda ciddi bir sıkıntımız yok." cevabını verdi. (AA)
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »