İş ve siyaset dünyasını buluşturan düğün

Görkemli bir düğün töreniyle dünya evine giren Besa Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci ile Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Güven Kuzu’nun kızı Özge Kuzu muhteşem bir düğünle mutlu bir evliliğe ilk adımlarını attılar.

16 Haziran 2014 Pazartesi 18: 5
İş ve siyaset dünyasını buluşturan düğün
Ankara Ticaret Odası Başkanı Salih Bezci'nin oğlu Efe Bezci ile Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Güven Kuzu’nun kızı Özge Kuzu görkemli düğün töreni ile dünya evine girdi. Düğünde sahne alan ünlü sanatçı Serdar Ortaç, Efe Bezci'ye 4-5 günlük evli biri olarak eşinin sözünden çıkmama uyarısında bulundu.

Ankara iş ve siyaset dünyasının çok sayıda tanınmış ismini bir araya getiren düğün ATO Congresium’da gerçekleşti. Günler süren hazırlık sonrası ilk kez farklı konseptte düğüne evsahipliği yapan Congresium'da hiçbir detayın atlanmaması dikkati çekti.

Besa Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci'nin işadamı arkadaşlarının oluşturduğu, aralarında bir TIR'ın bile bulunduğu uzun araç konvoyu, gelin evine geldiğinde Ankara'nın sembolü 30 kadar seymen gösteri yaptı. Gelin Özge Kuzu, yıllarca hafızalarda kalacak renkli görüntüler eşliğinde Efe Bezci ile evinden ayrıldı.

Congresium'daki düğünde gençler, sahne yakınındaki bölümde kendilerine özel hazırlanan bölümde Efe ve Özge çiftini bir an dahi yalnız bırakmazken, Bezci çiftinin evliliğe giden öyküsü ilgiyle izlendi.

Geçen hafta İrlandalı model Chloe Loughnan ile dünya evine giren Serdar Ortaç ise düğün sonrası ilk kez İstanbul dışında sahne aldı.
 
Serdar Ortaç: "Düğünümde topu topu 3 altın geldi"

Oldukça başarılı performansı ile tüm davetlileri coşturmayı başaran Serdar Ortaç, 4-5 gün önce evlendiğini, ancak çok zarar gördüğünü söyledi. Tüm masrafları hediye edilecek altınlarla karşılamayı planlarken kase ile tüm masaları dolaşan eşinin topu topu 3 altınla geldiğini belirten Ortaç, Gelin Özge'ye kaç altın topladığını sordu.

Serdar Ortaç, Efe Bezci'ye de ne olursa olsun eşinin sözünden çıkmama uyarısında bulundu. Kendisinin 3 yıldır bu kurala uyduğunu vurgulayan Ortaç, böylelikle mutluluğu yakaladığını söyledi.

Ortaç’ın yanı sıra Faik Öztürk ve Pınar Ayhan da şovları ve parçaları ile düğüne renk kattı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in kıydığı nikahta TBMM Başkanı Cemil Çiçek ile Başbakan Yardımcıları Emrullah İşler,  Ali Babacan, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Egemen Bağış, Burhan Kuzu, Abdülkadir Aksu, Necati Çetinkaya, Nihat Özdemir, Nurettin Gürgür şahitlik yaptı.

Melih Gökçek, Efe Bezci'ye henüz 5 yaşında iken "Ankara'nın Efe'si kim olacak?" diye sorduğunda " ben olacağım" cevabı verdiğini söyledi. İki cihan saadet dileyen Gökçek, genç çifte en kötü günlerinin böyle olmasını temenni etti.

"40 gün sonra Efe'liğin kalmaz, Kuzu gibi olursun"

TBMM Başkanı Cemil Çiçek de, Kuzu ve Bezci ailelerinin dostları olduğunu belirterek, Efe Bezci'ye evlilik yaşamı ile ilgili tüyolar verdi. Cemil Çiçek, Efe Bezci'ye 40 gün sonra "efeliğinin kalmayacağını" işaret ederek, "40 gün sonra kuzu gibi olursun. Tecrübe şu ki birbirinizin ayağına da damarına da basmayın. Birbirinize saygılı olun. Efeciğim itaat et, rahat et. Bunu da yazarak kapına as" dedi.

Efe ve Özge Bezci çifti, davetlilerle tek tek ilgilenmeyi de ihmal etmedi.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »