İsmail Küçükkaya’dan İnce’ye cevap

Fox TV sunucusu İsmail Küçükkaya dün gece Muharrem İnce’den gelen mesajı canlı yayında açıklaması ile ilgili açıklama yaptı.

25 Haziran 2018 Pazartesi 19: 0
İsmail Küçükkaya’dan İnce’ye cevap
FOX TV sunucusu İsmail Küçükkaya, dün gece Fox TV’deki canlı yayında Muharrem İnce’den gelen mesajla ilgili açıklamalar yaptı. Twitter hesabından konuşan Küçükkaya, Muharrem İnce’nin mesajını canlı yayında paylaşmasının bir gazetecilik faaliyeti olduğunu söyledi.

Chp’nin Cumhurbaşkanı İnce ise İsmail Küçükkaya’nın paylaştığı mesaj ile ilgili hata yaptığını ifade etmişti.

İsmail Küçükkaya şu ifadeleri kullandı:

“Kamuoyuna zorunlu açıklama/ 1- Seçim gecesi canlı yayındayım. Saatler 00.37 olmuş. Herkes konuşmuş, İnce susuyor. Kayıp. Herkes merak ediyor ‘nerede' diye….

2-ince'ye yazdım, ‘neredesiniz? Ne diyeceksiniz?' Yanıtı şu oldu; “Adam kazandı” Elbette bunun haber değeri var… Erdoğan ve Bahçeli konuşmuş. Herkes İnce'nin ne diyeceğini merak ediyor. Bu haberdir. Seçimin sonucunu 00.37'de kabul etmiş. Haber değil mi?

Ayrıca hemen hemen aynı dakikalarda İnce gibi Bülent Tezcan da canlı yayında birbirine çok yakın açıklama yapıp, sağduyu çağrısında bulundular.

Seçim gecesi saat gece yarısını geçmiş, ortalıkta türlü dedikodular var. Bir Cumhurbaşkanı adayının seçim sonucunu kabul etmesi haber değil midir? Bunu kim iddia edebilir.

Böyle bir açıklamayı seçim gecesi duyurmayacak kişiye gazeteci denir mi?

İnce şunu yapmalıydı: çıkıp kameraların karşısında da konuşmalı ve mesajını vermeliydi. Bana mesajı verdikten sonra da pekala bunu yapabilirdi. O kadar bekledi, sustu, kayboldu. Kabahati şimdi niye başkasında arıyorsun.”

OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »