20 Haziran 2018, Çarşamba

İstanbul'da dehşet dakikaları!

Esenyurt'ta Kobani'ye destek eylemi sırasında göstericiler bir kafeyi taş yağmuruna tuttu. Yetinmeyip vatandaşları bıçakla tehdit etti.

15 Ekim 2014 Çarşamba 3:27
İstanbul'da dehşet dakikaları!
senyurt'ta Kobani'ye destek eylemi sırasında göstericiler bir kafeye taş attı. Kafedeki bir kişinin karşılık vermesi üzerine ortalık karıştı. Taş yağmuruna tutulan kafeye giren yüzü bezle sarılı bir eylemci bıçak çekti. Bu kişi, kafetaryadaki müşteri ve çalışanları bıçak tehtidiyle dışarıya çıkardı.

TAŞ YAĞMURU, BIÇAK TEHDİDİ

O anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntüler, 7 Ekim'de Esenyurt Meydanı'nda bulunan bir kafetaryanın güvenlik kamerası kayıtlarından. Saatler 16.42'yi gösteriyor. Çok sayıda müşteri kafede otururken Kobani'ye destek eylemi yapan kalabalık bir grup caddeden geçiyor. Bu sırada göstericilerden biri kafeye taş atıyor.

Kafedeki bir müşteri de göstericilere aynı şekilde karşılık veriyor. Bunun üzerine kafe taş yağmuruna tutuluyor. O anda içeriye yaşanan korku dolu dakikalar yaşanıyor. Müşteriler saklanacak yer ararken içeriye eli bıçaklı, yüzü bezle sarılı bir eylemci girdi. Bu kişi bıçak tehditiyle çalışanları ve müşterileri dışarıya çıkardı.

Polis saniye saniye güvenlik kameralarına yansıyan olay sonrası görüntülerdeki kişiyi arıyor.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »