İstanbul'da elektrik kesintisi

Anadolu yakasında bulunan bazı ilçelere elektrik verilemeyecek.

15 Temmuz 2014 Salı 16:40
İstanbul'da elektrik kesintisi
İstanbul'un Anadolu Yakası'nda 4 ilçenin bazı bölgelerine yarın elektrik verilemeyecek.

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamaya göre yarın 09.00-13.30 saatleri arasında elektrik alamayacak yerler şöyle:

Pendik'te Güzelyalı Mahallesi, Liman Caddesi, Sahil Bulvarı, Perçem Sokak ve Neomarin AVM, Çam Çeşme Mahallesi, Aydınlı, Barbaros ve Cemal Gürsel caddeleri, Örnek, Huzur, Aliş, Şirin, Dere, Fatih, Hanedan, Karadeniz, Papatya, Süphan, Taşkın, Elçi, Coşkun, Gül, Selvi, Tuna, Kardeş, Karakol sokaklar, Divan Otel ve hükümet binası.

Beykoz'da Beykoz Merkez ve Şahinkaya mahalleleri, Meslek Lisesi, İETT Garajı, Türk Alman Üniversitesi, Beyköy Evleri ve Beykoz Meydan.

Kartal'da Cevizli Çınar ve Saraylar caddeleri, Pazar Sokak, Bankalar Caddesi, Edirne Sokak, Selanik ve Hacılar caddeleri, Siverek, Konya sokaklar, Mustafa Kemal Caddesi, Cevizli Mahallesi, Okul Sokak, Cevizli İlköğretim Okulu ve civarı.

Sancaktepe'de Abdurrahmangazi Mahallesi, Ebubekir Caddesi, Okul, Reis Makine, Arkas Lojistik, Reyşas Lojistik ve Han Makine.

Ayrıca Pendik'te aynı gün 09.00-12.00  saatleri arasında Esenyalı Mahallesi, İstiklal Caddesi, Teyyare, Telkari ve Serüven sokaklar, 13.00-17.00  saatleri arasında Esenyalı Mahallesi, Gözdağı Caddesi, Memnun Sokak, Edebali Caddesi, İstranca, Süphan ve Yıldırım sokaklar.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »