İstanbulluya müjde! Artık 12 dakikada gidilecek

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, metro çalışmalarının devam ettiğini belirterek, "Bakırköy-Bağcılar Kirazlı metrosuna yakın bir zamanda kavuşacağız. Bu sayede 12 dakikada Bakırköy sahile gidebileceğiz." dedi.

8 Nisan 2018 Pazar 14:56
İstanbulluya müjde! Artık 12 dakikada gidilecek
Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Kazımkarabekir Mahallesi'ndeki  Halk Meclisi Toplantısı'nda ilçe sakinleriyle bir araya gelen Çağırıcı,  vatandaşların sorunlarını dinledi ve çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Çağırıcı, metro çalışmalarının devam ettiğini belirterek,  "Bakırköy-Bağcılar Kirazlı metrosuna yakın bir zamanda kavuşacağız. Bu sayede 12  dakikada Bakırköy sahile gidebileceğiz. Bu ilgi ve alaka bizleri de çok mutlu  ediyor." ifadelerini kullandı.

Hükümet konağı ve belediye hizmet binasının kaba inşaatının bittiğini,  bu sene sonunda hizmete geçeceğini aktaran Çağırıcı, şunları kaydetti:

"Bağcılarımız için en güzel hizmetlerimizi yapmaya devam ediyoruz.  İnşallah bu yılın sonuna ya da önümüzdeki yılın başına bitirmeyi hedeflediğimiz  metro çalışmamız olacak. Kazım Karabekir mahallemiz inşallah kısa süre içinde  Bakırköy- Bağcılar Kirazlı metro hattı ile Molla Gürani metro istasyonuna yakın  bir zamanda kavuşacak. Bu sayede 12 dakikada Bakırköy sahile inebileceğiz ve bu  hat bütün metrolarla bağlantılı olacak. Toplamda 7 metroya kavuşmuş olacağız."

AK Parti İlçe Başkanı İsmet Öztürk ise "Halkımız aracısız, kimseyi  araya sokmadan mahallesiyle ilgili sıkıntı, sorun ve isteklerini burada  yöneticileriyle paylaştı. Söz alan arkadaşlara duyarlılıklarından dolayı teşekkür  ediyorum. Kamu ve sivil toplum kuruluşları olarak her zaman sizin yanınızdayız."  açıklamasında bulundu.

Toplantıya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yılmaz, belediye başkan  yardımcıları, meclis üyeleri, birim müdürleri, kamu kurum ve sivil toplum  kuruluşu temsilcileri katıldı.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »