İşte Cem'in koğuş görüntüleri

Silivri’de 5 No’lu Cezaevi’nde yatan Cem Garipoğlu’nu önce amcası Hayyam Garipoğlu’nun yakın arkadaşı işadamı Korkmaz Yiğit, ardından da yağma suçundan yatan Hakan Y. adlı hükümlü terk etti: “Çok pasaklı”

18 Ekim 2014 Cumartesi 2:31
İşte Cem'in koğuş görüntüleri
Silivri’de 5 No’lu Cezaevi’nde kalan Cem Garipoğlu, fotoğraflarda ilk koğuş arkadaşı işadamı Korkmaz Yiğit ve yağma suçundan hükümlü bulunan ikinci koğuş arkadaşı Hakan Y. ile volta atarken görülüyor.

Akşam'ın haberine göre Cem Garipoğlu, ilk olarak amcası Hayyam Garipoğlu’nun yakın arkadaşı işadamı Korkmaz Yiğit ile aynı koğuşta kaldı. Korkmaz Yiğit, Cem Garipoğlu’nun “pasaklı olduğu” iddiasında bulunarak koğuşunu değiştirmek istedi. Yaklaşık 2 ay Cem Garipoğlu ile aynı koğuşta kalan Yiğit, Garipoğlu’nun temizlik işlerine yardım etmemesini de gerekçe olarak gösterdi. Korkmaz Yiğit’in talebi yerine getirildi ve başka koğuşa yerleştirildi.

Cem Garipoğlu’nun koğuşuna geçen Hakan Y., bu duruma 3 ay dayanabildi. Cem Garipoğlu’ndan cezaevindeki temizlik işlerini yapma karşılığında para alan Hakan Y. de bu duruma isyan etti.

Cem Garipoğlu ile sohbet edemediğini, gece sergilediği tuhaf tavır ve davranışlarının kendisini korkuttuğunu da belirten Hakan Y.’nin bu talebi cezaevi yönetimi tarafından kabul edildi.

 
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »