İşte Volkan Demirel'in cezası!

PFDK, Fenerbahçeli futbolculardan Volkan Demirel'e 4, Caner Erkin'e 1 maç men cezası verdi.

13 Şubat 2015 Cuma 2:39
İşte Volkan Demirel'in cezası!
PFDK, Fenerbahçeli futbolculardan Volkan Demirel'e 4, Caner Erkin'e 1 maç men cezası verdi.

Volkan, Galatasaray derbisinde forma giyemeyecek.

PFDK, Trabzonspor mücadelesi nedeniyle sevk edilen Volkan Demirel ve Caner Erkin'in cezalarını açıkladı. Kurul, Caner Erkin'e 1 maç, Volkan Demirel'e ise 4 maç men cezası verdi. Öte yandan Mahmut Uslu'ya da, maç sonunda yaptığı açıklamalar nedeniyle 45 gün hak mahrumiyeti verildi.

İŞTE YAPILAN AÇIKLAMA...


"FENERBAHÇE A.Ş.'nin 07.02.2015 tarihinde oynanan FENERBAHÇE A.Ş. - TRABZONSPOR A.Ş Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu müsabakasında taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içindeev sahibi olduğu müsabakada 3. kez gerçekleştirilmesinden dolayı 150.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada FENERBAHÇE A.Ş. sporcusu CANER ERKİN'in, müsabaka hakemine yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 1 RESMİ MÜSABAKADAN MEN ve 13.000.- TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada FENERBAHÇE A.Ş. sporcusu VOLKAN DEMİREL'in, rakip takım idarecisine yönelik hakareti nedeniyle takdiren 4 RESMİ MÜSABAKADAN MEN CEZASI ve 23.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, (Oyçokluğu)

Aynı müsabakada FENERBAHÇE A.Ş. idarecisi MAHMUT USLU'nun, sportmenliğe aykırı açıklamada bulunmasından dolayı takdiren 45 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 30.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, karar verilmiştir."

 
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »