İsveçli Bakan'dan Türkçe teşekkür

İsveç'in 29 yaşındaki yeni Sağlık Bakanı Gabriel Wikström sosyal medyayı salladı. Yakışıklılığı nedeniyle Türk kadınlarından da çok sayıda mesaj alan Wikström, twitter'dan yanıt verdi. Wikström, CNNTürk'te ise "Türkiye'ye gelmeyi umuyorum" diye konuştu.

15 Ekim 2014 Çarşamba 2:39
İsveçli Bakan'dan Türkçe teşekkür
Norveç'in, paraların üzerinde balık resmi olup olmaması üzerine tartışmaya başlamasının ardından İsveç'te Gündem yeni sağlık Bakanı  Gabriel Wikström. Yakışıklı bakan Türk kadınlarının da ilgisini çekti, sosyal medyada çok sayıda mesaj paylaşıldı.

TÜRKÇE TEŞEKKÜR ETTİ

Wikström ise twitter'dan Türk hayranlarına teşekkür etti. Wikström Türkçe mesajında, "Türkiye'deki takipçilerime hoşgeldiniz diyorum ve teşekkür ediyorum" dedi. İsveçli Bakan'ın bu Türkçe tweet'i üzerine birçok kişi yine Türkçe cevap yazdı.

TÜRKİYE'YE GELMEYİ UMUYORUM

Wikström, bu akşam ise CNNTürk canlı yayınına bağlandı. Genç bakan, programında Türkiye ziyareti olmadığını belirtti "Ama Türkiye'ye gitmeyi umuyorum. Takipçilerime merhaba demek istiyorum" diye konuştu.

Henüz 29 yaşında olan Gabriel Wikström, İsveç'teki gençlik sorunlarına öncülük etti. Birçok sosyal politikada aktif rol almasıyla büyük beğeni toplayan Wikström, fiziksel görünümü ve yakışıklılığıyla da İsveç'te gündem konusu oldu. Çiçeği burnunda bakan Türk kadınlarının da ilgisi çekti, bugün sosyal medyada pek çok Türk kadını Wikström'ü ve yakışıklılığını konuştu. 
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »