İzmit Körfez'inde büyük dehşet!

Kocaeli'nin Karamürsel İlçesi'nde bu akşam saatlerinde denizde ikisi çocuk biri kadın 3 ceset bulundu. Yapılan ilk tespitlerde kadının başında bir darbe izi olduğu anlaşıldı. Kadın ve çocukların kimlikleri belirlenmeye çalışılıyor.

19 Ağustos 2014 Salı 4:35
İzmit Körfez'inde büyük dehşet!
Alınan bilgilere göre, Kocaeli'nin Karamürsel İlçesi'nin Kayacık Mahallesi Arıtma Tesisi açıklarında, su yüzünde bir ceset gören vatandaşlar durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen ekipler, 12 yaşlarında bir kız çocuğuna ait olduğu anlaşılan cesedi tekneye aldıktan sonra yakın bir noktada bu kez 10 yaşlarında bir erkek çocuk cesedi daha bulundu. Şok üstüne çok yaşayan ekipler kısa süre sonra bu kez başına sert bir cisimle vurularak oluştuğu belirtilen bir darbe izi olan, vücudunda da darp izleri olduğu belirlenen  35-40 yaşlarında  kadın cesedi daha buldu.

İzmit Körfezi'nde ART arda biri kadın 3 cesedin bulunması üzerine tüm ekipler alarma geçirilerek denizde daha kapsamlı aramalar yapılırken, ilçe sakinleri de sahile akın etti. Cesetler otopsi için Karamürsel Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Cesetlerin kimliklerinin belirlenmesi için araştırmalar sürdürülürken, olayın cinayet olabileceği gibi, ciddet geçiren bir annenin çocuklarıyla birlikte intihar etmiş olma ihtimali üzerinde de duruyor.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »