21 Haziran 2018, Perşembe

İzmit'te korkunç ölüm!

İzmit'te bu sabah ablası ile birlikte kaldığı ikinci kattaki dairenin balkonuna çıkan 22 yaşındaki Merve Tanlası, aşağıdaki demir parmaklıkların üzerine düşerek öldü. Genç kızın olaydan birkaç saat önce alkol aldığı ve sinir krizi geçirdiği, tedavi için hastaneye götürüldüğü anlaşıldı.

5 Ekim 2014 Pazar 18:14
İzmit'te korkunç ölüm!

Olay Cedit Mahallesi Sipahi Sokak’ta Sabah saat 07.00 sıralarında meydana geldi. Ablası Gülşah Tanlası ile birlikte kalan ve tiyatrocu olduğu belirtilen Merve Tanlası, oturdukları evin ikinci kat balkonundan düştü. Olay anında diğer odada olduğu belirtilen ablası kardeşini içerde bulamayıp balkona çıktığında, onu aşağıda demir parmaklıklara saplanmış olarak gördü. Olay yerinde hayatını kaybettiği anlaşılan genç kızın cesedi Adli Tıp Morgu’na kaldırıldı. 
 
ALKOL ALIP SİNİR KRİZİ GEÇİRMİŞ
 
Bu arada Merve Tanlası’nın olaydan birkaç saat önce aşırı miktarda Alkol aldığı ve bu alkolün de etkisiyle sinir krizleri geçirdiği, ablası ve bazı yakınları tarfından hastaneye götürüldüğü ortaya çıktı. Genç kızın hastanede birkaç saat kalıp gereken müdahale yapıldıktan sonra yakınlarıyla birlikte eve geldiği, olayın da ablasının bir an yanından ayrılıp diğer odaya gittiğinde meydana geldiği anlaşıldı. Ancak genç kızın intihar mı ettiği, yoksa dengesini kaybederek mi düştüğü konusu kesinlik kazanmadı.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »