25 Haziran 2018, Pazartesi

Jandarma Genel Komutanlığı'nda devir teslim

Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Yaşar Güler, düzenlenen devir teslim töreni ile görevini Orgeneral Arif Çetin'e devretti.

21 Ağustos 2017 Pazartesi 20:44
Jandarma Genel Komutanlığı'nda devir teslim
Orgeneral Yaşar Güler, Jandarma Genel Komutanlığı görevini düzenlenen devir teslim töreni ile Orgeneral Arif Çetin'e devretti.

Yaşar Güler, törende yaptığı konuşmada, "Uzun yıllardır ülkemizi rahatsız eden teröristlerle ölümüne mücadelede daha başarılı olacağımızı, birlik ve beraberliğimizi daha güçlü kılacağımızı, mutlu ve güler yüzlü insanların çalışacağı huzurlu bir ortam oluşturacağımı ve Jandarma Genel Komutanlığımızın saygınlığını artırmaya çalışacağımı ve kalıcı işler yapacağımı ifade etmiştim. Bir yıl önce ifade ettiklerimi sizlerle birlikte başarmış bir komutan olarak aranızdan ayrılıyorum. Bütün imkan ve kabiliyetlerimiz, başta teröristle mücadele eden unsurlarımız olmak üzere personelin daha güçlü, mutlu, rahat ve huzurlu yaşatılmasına yöneltilmiştir. Bütün birliklerimizdeki personel el birliğiyle Jandarma Genel Komutanlığımızı cennete çevirdik, insanlarımızı mutlu ve güler yüzlü yapalım ki sonraki zor ve meşakkatli işleri kolayca çözebiliriz diye düşündük ve zaman bizi haklı çıkardı" ifadelerini kullandı. 
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »