Kaçak sigarada 'Murad Alamdar' baskısı

EDİRNE'de polis ekiplerince yılbaşından bu yana yapılan kontrollerde 36 bin 600 karton sigara, 900 şişe kaçak içki ele geçirildi. Bazı sigara paketlerinde Kurtlar Vadisi dizisinde Necati Şaşmaz'ın canlandırdığı Polat Alemdar karakterinden esinlenerek Kuzey Irak'ta üretildiği belirtilen, üzerinde fotoğrafı ile 'Murad Alamdar' yazılı sigara paketleri dikkat çekti.

12 Şubat 2015 Perşembe 23:19
Kaçak sigarada 'Murad Alamdar' baskısı
Edirne Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipler, yılbaşından bu yana kaçak sigara sattığı tespit edilen işyerlerinde yaptığı kontrollerde 36 bin 600 karton sigara ele geçirdi. Ayrıca 900 şişe de kaçak içki bulundu. Olaylarla ilgili olarak 10 şüpheli hakkında soruşturma başlatılırken, 2 bin 500 kartonda üzerinde Kurtlar Vadisi dizisinde Necati Şaşmaz'ın canlandırdığı Polat Alemdar karakterinden esinlenerek Kuzey Irak'ta üretildiği belirtilen sigara paketleri dikkat çekti. 

Paketlerde Necati Şaşmaz'ın fotoğrafı yer alırken, sigaraların Kuzey Irak'taki fabrikada üretildiği ve Türkiye'ye kaçak olarak getirildiği tespit edildi. Olaylara ilişkin soruşturmalar sürüyor.

 
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »