Kaçırıp seks kölesi yaptılar!

ABD’de akıllara durgunluk veren bir kaçırma olayı yaşandı. 2 aydır kayıp olan 30 yaşındaki Joelle Lockwood isimli bir kadının tahtadan yapılmış küçük bir kafes içinde köle hayatı yaşadığı ortaya çıktı.

9 Eylül 2014 Salı 2:39
Kaçırıp seks kölesi yaptılar!
Tuhaf kaçırma olaylarının yaşandığı ABD’den ilginç bir haber daha geldi. 30 yaşındaki genç kadın sapkın bir çift tarafından kaçırıldı. 2 ay boyunca ailesinin her yerde aradığı Joelle Lockwood, Ricky Roy House Jr. ve sevgilisi Kendra Tooley’nin karavanında bulundu.

Kadını kendilerine seks kölesi yapan çift silah zoruyla kadını orada tutmayı başardı. Tutsak alınan genç kadın tahtadan yapılmış oldukça ufak bir kafeste boynundan köpek tasmasıyla bağlanmış halde kilitli tutuluyordu. Korkunç yerden sağ kurtarılan Joelle Lockwood çiftin defalarca tecavüzüne uğramıştı. Genç anne her akşam o kafesin içine kilitleniyor ve ona ne yemek ne de su veriliyordu.

Joelle Lockwood’u kurtaran kişi ise eski eşi oldu. Çiftin karavanına giden Ron Higgs eski karısını korumak için elindeki silahla karavanı bastı. Elindeki tüfeği adama doğrultarak eski eşini oradan alıp gitti.

Sapık çift polis tarafından gözaltı alınarak insan kaçırma ve tecavüz suçlarından yargılanmak üzere hapse gönderildi. 
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »