17 Kasım 2018, Cumartesi

Kadın kılığında evde basıldı! Mide bulandıran olay...

Şanlıurfa’da hakkında 14 yıl 2 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan tacizci, kadın kılığına girerek saklandığı evde yakalandı.

22 Ekim 2018 Pazartesi 20: 2
Kadın kılığında evde basıldı! Mide bulandıran olay...
Asayiş Şube Müdürlüğü Aranan Şahıslar Büro Amirliği ekipleri, 'Çocuğun cinsel istismarı ve kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma' suçlarından 4 yıl önce yargılandığı davada hakkında 14 yıl 2 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan A.K.'yi bulmak için çalışma başlattı.

4 yıldır bulunamayan A.K.'nin sık sık adres değiştirdiğini belirleyen polis, cezaevine girmemek için kaçan kişinin kadın kıyafetleriyle dolaştığı bilgisine ulaştı. Polis ekiplerinin detaylı çalışması sonunda A.K.'nin Yusufpaşa Mahallesi'nde bir evde gizlendiği bilgisine ulaştı. Sivil polis ekipleri bir süre çöpçü kıyafetleriyle takibe aldığı mahalledeki evlerden birinden kadın kıyafetiyle çıkan bir kişinin durumundan şüphelendi.

Takip edilen şüphelinin yürüyüş ve davranışlarından erkek olduğu anlaşılınca polis tarafından gözaltına alındı. Kadın kıyafeti giyip eşarp takarak yıllardır kaçtığı anlaşılan A.K., sorgulanmak üzere emniyete götürüldü ve işlemlerinin ardından cezaevine gönderildi.

OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »