24 Mayıs 2018, Perşembe

Kadir İnanır: Evladının başını kesen benim ecdadım olamaz

Ünlü aktör Kadir İnanır'ın açıklamaları Muhteşem Yüzyıl tartışmalarına farklı bir boyut kazandıracak. Kadir İnanır, 'Evladının başını kesen benim ecdadım olamaz' diyerek ezber bozan bir açıklama yaptı.

16 Aralık 2012 Pazar 17:59
Kadir İnanır: Evladının başını kesen benim ecdadım olamaz

Başbakan Erdoğan'ın 'Muhteşem Yüzyıl' dizisiyle ilgili 'Ecdadımızı yanlış gösteriyor' sözleriyle başlayan tartışmaya ünlü aktör Kadir İnanır da katıldı. 'Kanalı değiştirirsin olur biter' diyen Kadir İnanır bir de 'Evladının başını kesen benim ecdadım olamaz' ifadesini kullandı.

Habertürk gazetesine konuşan Kadir İnanır gündeme ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu. Toplumsal anlamdaki en büyük problemin 'Kürt sorunu' olduğunu ifade eden Kadir İnanır, "Herkes elini taşın altına koyacak, ezilecek o eller. Elimden geleni yapıyorum ama bunu yaptığım için kendimi ayrıcalıklı biri gibi görmüyorum. Böyle yapılması gerekiyor" dedi.

Tarihi dizilerle ilgili çıkan tartışmaya ise Kadir İnanır şu sözlerle katıldı:

"Ecdadımız, kahramanlarımız" dersek her sahnede, kötü bir tablo çıkabilir ortaya. Yani evladının başını kesen, benim ecdadım olamaz. Ama elinde kumanda var çevirirsin, derin tartışılacak bir konu değil. Gündem değiştirmek için yaratılmış bir tartışma.

Sizin için seçtiğimiz foto galeriler
12852_s.jpg
12851_s.jpg
12849_s.jpg
İz bırakanlar Kızdıran hareketler Garip hayvanlar
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »