Karlar altında İstanbul gecesi...

SALI gününden beri kara teslim olan İstanbul'da birçok vatandaş zor anlar yaşarken, bazı vatandaşlar ise gece saatlerinde Galata Köprüsü üzerinde balık tutmanın keyfini sürdü.

19 Şubat 2015 Perşembe 16:59
Karlar altında İstanbul gecesi...
Meteoroloji Genel Müdürlüğü ve AKOM'un uyarılarının ardından, İstanbul'da Salı sabahı başlayan ve aralıklarla etkisini gösteren kar yağışı, bu gece saatlerinde de devam etti. Günlerdir kar yağışı nedeniyle birçok vatandaş zor anlar yaşarken, Karaköy'le Eminönü'nü birleştiren tarihi Galata Köprüsü üzerindeki balıkçılar, etkili olan kar yağışı ve soğuk havaya aldırış etmeden balık tutmaya devam etti. Soğuk havadan yaktıkları ateş ile korunan balıkçılar, gece boyunca Marmara denizine olta sallayarak balık tuttu.BALIK TUTMAK İÇİN OLTA SALLARKEN, MARTI YAKALADI

Karınlarını doyurmak isteyen iki martı ise tarihi Galata Köprüsü üzerinde balık tutmaya çalışan bir balıkçının oltasına takıldı. Bunun üzerine hemen oltasını sarmaya başlayan balıkçı, yakaladığı iki martıyı oltadan kurtararak özgürlüğüne kavuşturdu.Günlerdir etkili olan kar yağışı nedeniyle beyaza bürünen Beyoğlu, İstiklal Caddesi'nde ise bazı vatandaşlar yürümekte güçlük çekti.

 
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »