Karşıyaka'dan Sarıca açıklaması

Karşıyaka Spor Kulübü'nden yapılan açıklamayla Ufuk Sarıca'nın takımın başında olduğu, başka antrenörlerle görüşülmediği söylendi.

27 Haziran 2013 Perşembe 0: 8
Karşıyaka'dan Sarıca açıklaması
Beko Basketbol Ligi ekiplerinden Pınar Karşıyaka'nın basketbol şubesinden yapılan açıklamada, başantrenör Ufuk Sarıca yerine başka antrenörlerle görüşülmediği bildirildi.

Yapılan yazılı açıklamada, başarılı geçen bir sezonun ardından bu sene de iddialı bir ekip kurarak, hem Türkiye Ligi'nde hem de Avrupa Kupası'nda hedefe doğru yol alacakları kaydedildi.

Başantrenör Ufuk Sarıca ile önümüzdeki sezonu kapsayan kontratın devam ettiğinin belirtildiği açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Koçumuzla yapılan toplantı sonucu hem biz hem de Ufuk hocamız önümüzdeki sezonda da beraber olmayı gönülden istemektedir. Bu hafta içinde sponsorumuz Pınar ile yapılacak olan görüşme sonucunda önümüzdeki sezonun bütçesi de netleşecek ve hocamızla beraber kadroyu şekillendirmeye başlayacağız. Mevcut bir kontrata sahip olan koçumuz Ufuk Sarıca'nın yerine başka antrenörlerle görüştüğümüz iddiası tamamen gerçek dışıdır."

İddia edildiği gibi Sarıca'nın başka takımlarla anlaştığı haberlerinin asılsız olduğunun düşünüldüğü, bütçenin netleşmesi sonrasında Ufuk Sarıca'nın İzmir'e davet edileceği ve yeni sezon çalışmalarına başlanacağı bildirildi.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »