Kayıp kadının cesedi bulundu

OSMANİYE'nin Sumbas İlçesi'nde bir süreden bu yana akibetinden haber alınamayan 50 yaşındaki Hatice Atıcı'nın Adana'nın Kozan İlçesi'nde bir uçurumda bıçaklanarak öldürülmüş halde bulundu.

4 Şubat 2015 Çarşamba 21:55
Kayıp kadının cesedi bulundu
Doktor kontrolü için geçen 25 Ocak'ta Kadirli İlçesi'ne giden Cafer Atıcı, geceyi kızı Arzu'nun yanında geçirdikten sonra oturduğu Sumbas İlçesi'ne döndüğünde eşi Hatice Atıcı'yı evde bulamadı. Yakınları ile birlikte yaptıkları aramadan sonuç alamayan Cafer Atıcı daha sonra eşinin bulunması için jandarmadan yardım istedi. 4 çocuk annesi Hatice Atıcı jandarma ve ailesi tarafından her yerde aranırken, dün akşam saatlerinde Adana'nın Kozan İlçesi'ne bağlı Karahamzalı Mahallesi'nin Avluklu Mevkii'ndeki uçurumun dibinde çobanlar tarafından bir kadın cesedi bulundu. Yapılan incelemelerde cesedin kayıp Hatice Atıcı'ya ait olduğu ve vücudunda 5 bıçak darbesi saptandı. Bıçaklandıktan sonra uçurumdan atılıp belirlenen Atıcı'nın cesedi daha sonra Adana Adli Tıp Kurumu'na götürüldü. Otopsi ardından yakınları tarafından teslim alınan Hatice Atıcı, Sumbas İlçesi'nin Gaffarlı Köyü'nde toprağa verildi.

"ANNEN ELİMİZDE"

Hatice Atıcı'yı arama çalışmalarının devam ettiği sırada kızı Arzu Atıcı'nın Kadirli İlçe Jandarmam Komutanlığı'na giderek, "Telefonla görünmeyen 'gizli' numaradan beni arayan kişi 'Annen elimizde' dedikten sonra telefonu kapattı" diye ifade verdiği belirtildi. Jandarma, kadını öldüren kişi ya da kişileri belirlemek için kapsamlı araştırma başlattı.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »