Kedileriyle birlikte ölü bulundu

MALTEPE İdealtepe'de bir haftadan beri kendisinden haber alınamayan Ferit Işık (55) evinde ölü olarak bulundu. Işık'ın evinde beslediği 2 kedi yavrusunun da ölüsüne rastlandı.

7 Ocak 2015 Çarşamba 17:58
Kedileriyle birlikte ölü bulundu
Alınan bilgiye göre, tek başına yaşayan Ferit Işık'tan bir haftadan beri haber alamadığını söyleyen kardeşi Nurettin Işık, kardeşinin yaşadığı eve geldiğinde, perdelerin sımsıkı kapalı olduğunu gördü. Telefonla da kendisine ulaşamadığı için polisten yardım isteyen Nurettin Işık, polisle birlikte eve girdiğinde, kardeşinin cesediyle karşılaştı. Ferit Işık'ın cansız bedeni yerde yüzüstü olarak bulundu.

Polis ekipleri, yaptıkları inceleme sonucunda, cesedin yaklaşık 1 haftalık olduğunu tahmin ettiklerini, yüzün sol tarafında da büyük bir morluk tespit edildiğini belirtti.


Ölüm nedeninin otopsi sonucunda belli olacağını söyleyen polisler, evde yaptıkları inceleme sonucunda odada iki yavru kedi ölüsüne de rastladı. Cesedin hemen yakınında bulunan 2 ölü yavru kedinin Ferit Işık'a ait olduğunu söyleyen kardeşi, Ferit Işık'ın yalnız yaşadığı için kedi beslediğini ve hayvanları çok sevdiğini söyledi.


Abisinin bir firmada güvenlik görevlisi olarak çalışırken işi bıraktığını ve yakında emekli olacağını söyleyen Nurettin Işık, Ferit Işık'ın içe dönük, insanlardan uzak yaşamayı tercih eden bir psikolojisi olduğunu dile getirdi.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »