"Kefen parası"nı Erdoğan'a bağışladı

Gaziantep'te 103 yaşındaki Elif Şencan, "kefen param" dediği 500 lirasını Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Erdoğan'ın bağış hesabına yatırdı.

22 Temmuz 2014 Salı 0:13
"Kefen parası"nı Erdoğan'a bağışladı
Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim harcamalarına katkı için bağışta bulunmak isteyen vatandaşlar, Gaziantep'teki Ziraat Bankası şubelerinde yoğunluk oluşturdu.

Erdoğan'a seçim çalışmalarında kullanılmak üzere yardımda bulunmak isteyenler, Ziraat Bankası'nın Şehitkamil Şubesi önünde toplandı.

Gruplar halinde bankaya giren vatandaşlar bağış hesabına paralarını havale etti. 

Erken saatte bankaya gelen 103 yaşındaki Elif Şencan da "kefen param" dediği 500 lirasını bağış hesabına yatırdı.

AK Parti İl Başkanı Ahmet Uzer, gazetecilere yaptığı açıklamada, Gaziantep halkının Başbakan Erdoğan'a ciddi destek verdiğini söyledi.

Bankadaki kalabalığın, cumhurbaşkanlığı seçimlerinde de Başbakan'a şehirden tam destek çıkacağını gösterdiğine işaret eden Uzer, "Bugün burada olan herkes gücünün yettiği kadar bağış yapacak" diye konuştu.

Eskişehir

Erdoğan'ın seçim harcamalarına katkı için bağışta bulunmak isteyenler, Eskişehir'de de Ziraat Bankası şubelerinde yoğunluk oluşturdu. 

Ziraat Bankası'nın Arifiye Şubesi önünde toplanan vatandaşlar, gruplar halinde bankaya girerek bağış hesabına paralarını havale etti. 

AK Parti  İl Gençlik Kolları Başkanı Hakan Çizmelioğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, Başbakan Erdoğan'a her zaman destek olacaklarını söyledi.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »