Kenan Işık Gözlerini Açtı

Ünlü sunucu Kenan Işık'ın gözlerini açmasıyla beraber sağlık durumu giderek umut vermeye başladı.

5 Haziran 2014 Perşembe 4:56
Kenan Işık Gözlerini Açtı
Kenan Işık'ın eşi Beril Işık, eşinin sağlığında her gün biraz daha ilerleme olduğunu belirterek şöyle dedi: "Gözlerini açtı. Bilincinin yerine gelmesini bekliyoruz" dedi. Işık, tiyatrocunun bilinci kapalı olmasına rağmen gözlerini açmasının, dokunmaya tepki vermesinin umutlarını artırdığını belirtti.

DOKTORLARIN UMUDU VAR

Tiyatrocuya bu zor zamanlarında şiir dinleten, şarkı çalan, kitap okuyan Beril Işık, şunları söyledi: "Süreç uzun olacak. Seslenildiğinde, dokunulduğunda yüz ifadesinin mutluluk tablosu çizmesi beni sevindiriyor. Şimdi gözlerini açıyor. Dokunulduğunda yüzünde ve vücudunda kıpırdanmalar oluyor. Algıları açık; ama bilinci açılmadı. Doktorlar umutlu konuşuyor. Bir an önce bilincinin yerine gelmesini ve bizi tanımasını bekliyoruz."

"SABIRLI OLMAMIZ LAZIM"

İlerleyen süreçte konuşmaya başlayarak ünlü oyuncunun tepkilerini ölçeceklerini dile getiren Beril Işık, "Sabırlı olmamız lazım. Ona dokunduğumuz zaman kıpırdayarak tepki vermesi büyük bir gelişme. Bu gelişmeler bizi sevindiriyor. Hissediyor, algılıyor ve yaptıklarımıza cevap veriyor" ifadelerini kullandı.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »