25 Nisan 2018, Çarşamba

Kiğılı: 1 milyon forma satacağız

Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Abdullah Kiğılı, yeni sezon formalarının satış rekoru kıracağını, 1 milyon forma satmayı hedeflediklerini söyledi

21 Temmuz 2014 Pazartesi 18:33
Kiğılı: 1 milyon forma satacağız
Abdullah Kiğılı yaptığı açıklamada, Feneriumlardan sorumlu yönetici olduğunu hatırlatarak, "Altı senedir Feneriumların yönetiminden sorumluyum. Bu 6. senemizde, ustalık devresinde hakikaten de müthiş formalar yaptık" dedi.

Üç değişik forma satışa sunulduğunu belirten Abdullah Kiğılı, "Beyaz olan deplasman forması, bir tanesi yılların Fenerbahçe ile özdeşleşmiş olan çubuklu formamız, bir de elektrik mavisi formamız var. Bunun da çok büyük ilgi göreceği ve satışta büyük patlama yapacağı inancını taşıyorum. Bu sene formalarımız kumaş olarak, kalite olarak, dizayn olarak inanılmaz güzellikte" diye konuştu.

5 BİN ÜZERİNDE ÇEŞİT VAR

Feneriumlarda 5 binin üzerinde ürün çeşidi olduğunu anlatan Kiğılı, Fenerbahçe'nin ürün konsepti ve çeşidi ile dünyanın en büyük kulüplerini geride bıraktığını savundu.

Abdullah Kiğılı, Fenerium'un Fenerbahçe'nin yüz akı olduğun vurgulayarak, şöyle devam etti: "Feneirum'da 5 binin üzerinde bir ürün çeşidi var. Hiç bu hususta mütevazı olmayacağım. Fenerbahçe, şu andaki ürün konsepti ve çeşidi ile dünyanın en büyük kulüplerinin bile ilerisinde. Kimse bu işe şaşırmasın. Manchester United, Barcelona, Liverpool, Real Madrid ve Juventus'un da önünde.

Bu merchandising dediğimiz spor ürünlerinde 1 numara. Gidin bakın onların mağazalarında satılan mallara, ürün çeşitlerine bakın bir de gelin Fenerium'u inceleyin. O kadar iddialı konuşuyorum. Daha yeni doğmuş, 10 saatlik bir bebeğe Fenerbahçe'nin bir ürününü giydirebiliyoruz. Beş binin üzerinde ürün çeşidi var. Sponsorluklar, lisans veriyoruz, yılda 5 milyonun üzerinde de böyle lisans gelirlerimiz var. Fenerium, Fenerbahçe'nin yüz akı."

 
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »