Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a yanıt

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, katıldığı programda yaptığı açıklamada Erdoğan'a yönelik "B ve C planımız var diyor. İstersen Z planın olsun" dedi.

6 Haziran 2014 Cuma 4:50
Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a yanıt
Habertürk kanalında yayınlanan Basın Kulübü programına katılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, PKK'nın kaçırdığı çocuklara ilişkin olarak yaptığı açıklamada Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik "Bizim B ve C planlarımız var diyor. Valla istersen Z planın olsun..." dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Habertürk kanalında yayınlanan Basın Kulübü programının sunucusu Erhan Çelik'in Cumhurbaşkanlığı seçimleri, CHP'nin cumhurbaşkanı adayı, çatı daya önerisi ve gündeme dair sorularını yanıtladı.

"BU SORUYU ÖNCE BAŞBAKAN'A SORUN"

Program sunucusu Erhan Çelik'in yönelttiği "PKK tarafından kaçırılan çocuklarla ilgili sizin önerdiğiniz çözüm ne olanacaktır? Diyarbakır'dan yükselen acılı anne sesleri, şuan Türkiye'nin en çok konuştuğu konu..." sorusuna Kılıçdaroğlu, "Bu soruyu önce sayın Başbakan'a soracaksınız." dedi.

"BU NASIL BİR SÜREÇTİR?"

"Bu 'süreç' diye çıktınız milletin önüne... Nasıl oluyor da bu süreç içerisinde PKK'ya katılımlar 5-6 bini buldu? Bu nasıl bir süreçtir? Bunun hesabını verdi mi? Vermedi. Şimdi kalkmış yalvarıyor; çocukları geri gönderin diye... Bizim B ve C planlarımız var diyor. Valla istersen Z planın olsun..." diyen Kılıçdaroğlu, sorunun çözümüyle ilgili en net çözümün kendi partilerinde olduğunu söyledi.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »