Kiralık tekneyle fuhuş operasyonu

ATAKÖYde marinada bağlı bir tekneye yapılan baskında, yabancı uyruklu 7 kadın kadın para karşılığı erkeklerle fuhuş yaptıkları iddiasıyla polis tarafından yakalandı.

21 Kasım 2014 Cuma 23:24
Kiralık tekneyle fuhuş operasyonu
Operasyonun sadece teknelerdeki partilere kadın gönderen yabancı uyruklu bir kadın satıcısını yakalamak için yapıldığı, bu nedenle Emniyet müdürlüğü tarafından tekne kiralandığı öğrenildi. Geceliği 1000 dolardan anlaşılan kadınlar Yabancılar Şube Müdürlüğüne gönderilirken, kadınları pazarladığı belirlenen Rus uyruklu kadın ise son anda kaçmayı başardı.

RUS KADIN SATICISI İLE TELEFONLA ANLAŞILDI

Asayiş şube müdürlüğü tarafından düzenlenen operasyon sırasında polis sadece lüks yatlardaki partilere kadın gönderen Rus uyruklu bir kadın, kadın satıcısını yakalamak için operasyon düzenlendi. Satıcı kadınla telefonla irtibata geçerek kendilerini işadamı olarak tanıtan dedektifler sözde 'bekarlığa veda partisi' verdiklerini, bu nedenle fuhuş yapmak için 7 kadın göndermesini istedi. Ancak kadın satıcısı, sadece lüks teknelerdeki partilere kadın gönderdiğini söyleyerek telefonu kapattı.

OPERASYON İÇİN TEKNE KİRALANDI

Bunun üzerine Emniyet Müdürlüğü tarafından Ataköy'de marinada bir tekne kiraladı. Kadın satıcısını bir kez daha arayan dedektifler partiyi teknede yapacaklarını söyleyerek kadın başına 1000 dolara satıcıyla anlaştı. Önceki gün randevu saatinde fuhuş yapmak ve sözde bekarlığa veda partisine katılmaya gelen Rus uyruklu hayat kadınları, düzenlenen operasyonla yakalandı. Telefonda tekne kalkmadan parayı almaya geldiğini söyleyen Rus uyruklu kadın, kadın satıcısı ise randevu yerine gelmeyerek kaçmayı başardı.
Asayiş Şube Müdürlüğüne getirilen kadınlaı ifadelerinin tamamlanmasının ardından Yabancılar Şube Müdürlüğüne teslim edildiler. Kadınları pazarlayan ve son anda kaçmayı başaran satıcı kadını yakalamak için operasyonlar sürüyor.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »