Kıran kırana Salih Uçan pazarlığı

İtalyan devi Roma'nın kadrosuna katmak için yoğun çaba sarfettiği ve Fenerbahçe yönetiminden resmen istediği Salih Uçan için kıran kırana pazarlık devam ediyor

31 Mayıs 2014 Cumartesi 17:32
Kıran kırana Salih Uçan pazarlığı
İki yıl önce Bucaspor'dan Fenerbahçe'ye 1.5 milyon Euro karşılığında transfer edilen Salih Uçan 2 yıl içinde toplam 1900 dakika forma giydi.

Hatta geçen sezon önceki sezondan da daha az forma şansı buldu. Buna rağmen kalitesini ispatlamayı başaran Salih Uçan için Roma kulübü, Fenerbahçe'ye tam 12 milyon Euro bonservis bedeli ödemeyi teklif etti.

AZİZ YILDIRIM 15 MİLYON EURO'DA ISRARLI

Böylece Salih Uçan'ın değeri oynadığı süreye rağmen 10.5 milyon Euro (Yaklaşık 30 milyon TL) artmış oldu. Ancak bu müthiş değer artışı Fenerbahçe için yeterli olmadı. Başkan Aziz Yıldırım, Salih Uçan için 15 milyon Euro'da ısrar ediyor.

ERSUN YANAL ŞARTLI VİZE VERDİ

Salih Uçan'ın Roma'nın bu teklifine sıcak baktığı yurt dışında forma giymeyi arzulamasına rağmen Fenerbahçe yönetiminin vereceği karara saygı duyacağını belirtmişti.

Teknik direktör Ersun Yanal da Sarı-Lacivertli yönetime verdiği raporda Salih'in takımda kalmasını istediği ancak kulübün menfaatlerine olabilecek bir teklif geldiğinde satışına izin verilebileciğini yazmıştı.

Salih'in gelecek sezon hangi takımda forma giyeceği önümüzdeki birkaç günde kesinlik kazanacak

SALİH ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYOR

Salih Uçan, sezon bitmiş olmasına rağmen Samandıra'da teknik patron Ersun Yanal'ın kendisine verdiği programı uyguluyor.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »