Kıskanç sevgili kız arkadaşını öperken üst dudağını kopardı

İngiltere’nin South Shields kentinde 23 yaşındaki Rhys Culley, Facebook’ta başka erkeklerle konuşmakla suçladığı 18 yaşındaki kız arkadaşı Chanttelle Ward’ı ısırdı ve genç kızın üst dudağının kopmasına neden oldu.

4 Eylül 2014 Perşembe 18:39
Kıskanç sevgili kız arkadaşını öperken üst dudağını kopardı
Newcastle Kraliyet Mahkemesi’nde olayla ilgili görülen davada Culley’in yaklaşık 2.5 yıldır birlikte olduğu kız arkadaşına öpüşürken “beni seviyor musun” diye sorduğu ve sonra da korkunç saldırıyı gerçekleştirdiği belirtildi.

avcılık,  dükkan düzenleyicisi olarak çalıştığı belirtilen Culley’in saldırıdan sonra kız arkadaşını zorla öpmeye devam ettiğini ve kızın dudaklarından akan kanın tüm yüzüne bulaşmasına neden olduğunu belirtti.

Culley mahkemede “Dünya güzeli kız arkadaşını incitmeyi kesinlikle istemediğini, ona sahip olduğu için çok şanslı olduğunu bildiğini” söyledi ve suçsuz olduğunu iddia etti.

Kasten adam yaralamaktan suçlu bulunan Culley’nin alacağı cezanın gelecek ay belli olacağı açıklandı. Davaya bakan yargıç “Culley’in hapis cezası almasının kaçınılmaz olduğunu” söyledi.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »